tel.: +48 697 02 69 88     e-mail: bieszczady@kurnachata.com

 

Chata do wynajęcia

 
 
     W 2006 roku otworzyliśmy "Kurnachata" dom z bali ... chata powstała w Przeworsku w 1850 r. chwile potem, bo raptem 155 lat później tchnęliśmy w nią nowe życie i przenieśliśmy w Bieszczady do Strzebowisk.
     Dziś oferujemy Państwu wspaniałe miejsce wypoczynku. Do dyspozycji jest cały dom o powierzchni 75 m2 w środku znajdziecie dwie sypialnie, salon z kominkiem oraz dobrze wyposażoną kuchnie. Chata jest ogrzewana kominkiem który jest wspomagany elektrycznym ogrzewaniem podłogowym. Wokół domu miejsce na ognisko gdzie możecie spędzić niezapomniane wieczory, obok murowany grill oraz zadaszona altana.

     Położenie Strzebowisk, najwyżej położonej wsi w Bieszczadach (750 m. n. p. m) w sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego oraz bliskie sąsiedztwo szlaków turystycznych daje doskonałe możliwości do organizowania pieszych wędrówek po górach.
     Szczególnie malowniczo jest jesienią. Bieszczady są jednak piękne przez cały rok, zimą można się cieszyć korzystaniem okolicznych nie zatłoczonych i dobrze przygotowanych wyciągów narciarskich, z których najbliższy znajduje się w Kalnicy (ok. 3 km), w Cisnej (ok. 10 km) i Bystrym stok oświetlony oraz sztucznie naśnieżany (ok. 20 km). Poza nartami zjazdowymi można poszurać na biegówkach , rakietach śnieżnych lub wspiąć się na połoninę Wetlińską , szlak ten nawet zimą jest ubity i można wędrować.